Учениці нашої школи взяли участь у освітньому проєкті «GIRL POWER», який організовувався ГО «ЕЛЕОС-ХОТИН», за підтримки БФ «Благомай» та Канадсько-української …
![](https://xn--80aaa3bfik1fb.xn--j1amh/wp-content/uploads/2023/12/IMG_5013-750x458.jpg)
Учениці нашої школи взяли участь у освітньому проєкті «GIRL POWER», який організовувався ГО «ЕЛЕОС-ХОТИН», за підтримки БФ «Благомай» та Канадсько-української …
Заняття з розвитку мовлення – це організований, планомірний, цілеспрямований процес, в ході якого формуються мовленнєві уміння та навички у дітей, …